OD AUTORA

    Witam na stronie! To dopiero start. Kolejne linki staną się aktywne w miarę postępów "budowy". Od dawna nosiłem się z zamiarem założenia strony poświęconej Naszej Rodzinie, Jej historii... ale i teraźniejszości. Zdopingowało mnie ostatnie (drugie już) spotkanie rodzinne (16 września 2006) Paruszewskich z linii Józefa. Ponad 100 (102 na pewno.. bo tyle się sam doliczyłem) osób ze 193 żyjących, zebranych w jednym czasie i miejscu robi wrażenie.
Strona robiona będzie w sposób jak najbardziej amatorski, przy użyciu najprostszych narzędzi, bez "wodotrysków". Chcę żyby była żywa i aktualna. Postaram się, w miarę dostępnej przestrzeni, zamieścić tutaj wszystkie znane informacje dotyczące Naszej historii. Jest tego co nieco - udokumentowane 10 pokoleń - to zasługa mojego siostrzeńca  Artura Balickiego z pokolenia "ARTUR" i Jego archiwalnych poszukiwań. Dysponujemy też dokumentacją sięgającą XIII wieku, przedstawiającą 20 pokoleń aż po czasy współczesne. To z kolei owoc poszukiwań mojego brata Zbigniewa z pokolenia "ZDZISŁAW".
Kolejne poszukiwania przed nami. Chciałbym zamieszczać również relacje ze spotkań rodzinnych, przedstawiać sylwetki niektórych osób. Znajdzie sie również miejsce na Wasze wspomnienia, listy.
Nie ukrywam, że liczę na kontakt i sugestie dotyczące tej strony oraz jej zawartości.
No to do roboty:)

Z Serdecznymi Pozdrowieniami!!!!

Krzysztof z pokolenia "ZDZISŁAW"
 
 STRONA GŁÓWNA
KSIĘGA GOŚCI - OD AUTORA - O RODZINIE - HERB  - GENEALOGIA - GALERIA - CIEKAWOSTKI - CO NOWEGO? - GORĄCA STRONA